Menu

Kampoversigt og banebooking

Kampe i DBU-regi skal man ikke booke bane til. Det sker automatisk.

Ønsker man en tid til en træningskamp, så skriv en mail til b1903@b1903.dk. Er der markeret rødt i baneoversigten, så betyder det, at banen er optaget.

Det er ikke muligt at booke tid til en træningskamp i en tid, der er øremærket til træning, med mindre det er i ens egen træningstid. Men træningstid kan godt blive inddraget af klubben til DBU-kampe, såfremt de bliver påsat der af DBU eller der ikke ellers kan findes banetid til afvikling af dem. Se træningsoversigten under "Træningsinfo".

 

DBU hjemmekampe
Oktober 2022
4.
tirsdag
20.15
B 1903 2
Omklædning 5
-
Herrer
Senior
Herre Senior 4 7M Efterår • P7
B1903
Bane 1A
Skjold 14
Omklædning 1
B1903
Bane 1A
5.
onsdag
18.45
B 1903
Omklædning 4
-
Herrer
M+60
M+60 Efterår - Dommerløs række • Pulje 1
B1903
Bane 1
KB
Omklædning 1
B1903
Bane 1
5.
onsdag
20.00
B 1903 5
Omklædning 6
-
Herrer
Senior
Serie 3, P2/5 Efterår • Pulje 4
B1903
Bane 1
KB 5
Omklædning 2
B1903
Bane 1
6.
torsdag
20.15
B 1903
Omklædning 4
-
Herrer
M+40
M+40 Efterår - Dommerløs række • Pulje 1
B1903
Bane 1
Pioneren
Omklædning 1
B1903
Bane 1
7.
fredag
18.00
B 1903 2
Omklædning 4
-
Herrer
U17
U17 Drenge 1 (06) Efterår • Pulje 1
B1903
Bane 1
Skovshoved IF 2
Omklædning 1
B1903
Bane 1
7.
fredag
20.00
B 1903 7
Omklædning 6
-
Herrer
Senior
Serie 4, P2/9 Efterår • Pulje 8
B1903
Bane 1
FB 14
Omklædning 2
B1903
Bane 1
8.
lørdag
11.00
B 1903 1
-
Herrer
U11
U11 Drenge (12) 8v8 1 Efterår • Pulje 2
B1903
Bane 1B
KB 3
B1903
Bane 1B
8.
lørdag
12.30
B 1903 4
-
Herrer
U11
U11 Drenge (12) 8v8 4 Efterår • Pulje 2
B1903
Bane 1B
Østerbro IF 2
B1903
Bane 1B
8.
lørdag
12.30
B 1903 3
-
Herrer
U11
U11 Drenge (12) 8v8 3 Efterår • Pulje 4
B1903
Bane 1A
Vanløse IF 3
B1903
Bane 1A
8.
lørdag
14.00
B 1903
Omklædning 3
-
Herrer
Senior
KS Herre 22/23 • P1
B1903
Bane 1
Union
Omklædning 2
B1903
Bane 1
8.
lørdag
14.00
B 1903 2
Omklædning 5
-
Herrer
U13
U13 Drenge 2 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række • Pulje 1
B1903
Bane 1B
B93 4
Omklædning 1
B1903
Bane 1B
8.
lørdag
15.30
B 1903
-
Kvinder
U16
U16 Piger (07/08) 7:7 Efterår - Dommerløs række • Pulje 1
B1903
B 1908
B1903
8.
lørdag
16.00
B 1903 3
-
Herrer
Senior
Serie 2, P2/3 Efterår • Pulje 2
B1903
B93 2
B1903
9.
søndag
10.00
B 93 1
-
Herrer
U6
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår • Pulje 3
B1903
Bane 5A
B 1903 1
B1903
Bane 5A
9.
søndag
10.00
B 1903 2
-
Herrer
U6
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår • Pulje 4
B1903
Bane 6A
GVI 2
B1903
Bane 6A
9.
søndag
10.00
B 1903 2
Omklædning 4
-
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (08) Efterår • Pulje 1
B1903
Bane 1
Hekla 2
Omklædning 1
B1903
Bane 1
9.
søndag
10.40
KB 1
-
Herrer
U6
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår • Pulje 3
B1903
Bane 5B
B 1903 1
B1903
Bane 5B
9.
søndag
10.40
KB 8
-
Herrer
U6
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår • Pulje 4
B1903
Bane 6A
B 1903 2
B1903
Bane 6A
9.
søndag
11.00
B 1903 1
-
Herrer
U6
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår • Pulje 3
B1903
Bane 5A
B 93 3
B1903
Bane 5A
9.
søndag
11.00
B 1903 2
-
Herrer
U6
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår • Pulje 4
B1903
Bane 6A
BK Vestia 3
B1903
Bane 6A
9.
søndag
12.00
B 1903 3
-
Herrer
U6
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår • Pulje 5
B1903
Bane 6A
Vanløse IF 2
B1903
Bane 6A
9.
søndag
12.00
B 1903
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (09) efterår • Pulje A
B1903
Bane 2
KB (2)
B1903
Bane 2
9.
søndag
12.00
B 1903
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 3 8M (10) efterår • Pulje C
B1903
Bane 1A
Køge BK (2)
B1903
Bane 1A
9.
søndag
12.40
Nørrebro United 6
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår • Pulje 2
B1903
Bane 5A
B 1903 4
B1903
Bane 5A
9.
søndag
12.40
FA 2000 3
-
Herrer
U6
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår • Pulje 5
B1903
Bane 6A
B 1903 3
B1903
Bane 6A
9.
søndag
13.00
B 1903 3
-
Herrer
U6
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår • Pulje 5
B1903
Bane 6A
BK Rødovre 2
B1903
Bane 6A
9.
søndag
13.55
B 1903 4
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår • Pulje 2
B1903
Bane 5A
Østerbro IF 3
B1903
Bane 5A
9.
søndag
14.00
B 1903 2
-
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (07) Efterår • Pulje 2
B1903
Bane 1
AB Tårnby 2
B1903
Bane 1
9.
søndag
15.35
B 1903 2
-
Herrer
U10
U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår • Pulje 2
B1903
Bane 5A
BK Fix 4
B1903
Bane 5A
9.
søndag
16.00
B 1903
-
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (04) Efterår • Pulje 1
B1903
Bane 2
Sundby
B1903
Bane 2
9.
søndag
16.00
B 1903
-
Herrer
U16
U16 Drenge 1 (07) Efterår • Pulje 1
B1903
Bane 1
Fix 2
B1903
Bane 1
9.
søndag
16.25
B 1903 2
-
Herrer
U10
U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår • Pulje 2
B1903
Bane 5A
Nørrebro United 3
B1903
Bane 5A
12.
onsdag
18.45
B 1903
-
Herrer
M+55
M+55 Efterår - Dommerløs række • Pulje 1
B1903
Bane 1
HIK/Skovshoved
B1903
Bane 1
12.
onsdag
20.15
B 1903 8
-
Herrer
Senior
Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række • Pulje 4
B1903
Bane 1
Frem 5
B1903
Bane 1
13.
torsdag
20.15
B 1903
-
Herrer
M+50
M+50 Efterår - Dommerløs række • Pulje 1
B1903
Bane 1
Østerbro IF
B1903
Bane 1
14.
fredag
17.15
B 1903 3
-
Herrer
U13
U13 Drenge 3 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række • P3A
B1903
Bane 1B
Ørestad IF 2
B1903
Bane 1B
14.
fredag
18.30
B 1903
-
Herrer
U16
U16 Drenge 1 (07) Efterår • Pulje 1
B1903
Bane 1
GVI 2
B1903
Bane 1
15.
lørdag
12.00
B 1903 2
-
Herrer
Senior
Herre Senior 4 7M Efterår • P7
B1903
ØKF 2
B1903
16.
søndag
12.00
B 1903 2
-
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (09) Efterår • P3A
B1903
Skovshoved IF 2
B1903
16.
søndag
14.00
B 1903 4
-
Herrer
Senior
Serie 2, P2/3 Efterår • Pulje 3
B1903
HB 2
B1903
16.
søndag
17.00
B 1903
-
Herrer
Senior
Herre Senior 3 7M Efterår • P6
B1903
Bane 1A
Østerbro IF 5
B1903
Bane 1A
18.
tirsdag
20.15
B 1903 2
-
Herrer
Senior
Herre Senior 4 7M Efterår • P7
B1903
Hellas 3
B1903
20.
torsdag
20.15
B 1903
-
Herrer
Senior
Herre Senior 3 7M Efterår • P6
B1903
FC Ryparken 2
B1903
22.
lørdag
14.00
B 1903
Omklædning 3
-
Herrer
Senior
KS Herre 22/23 • P1
B1903
Bane 1
FB
Omklædning 2
B1903
Bane 1
23.
søndag
10.00
B 1903 2
-
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (08) Efterår • Pulje 1
B1903
Union 2
B1903
23.
søndag
12.00
B 1903 2
-
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (07) Efterår • Pulje 2
B1903
CIK
B1903
23.
søndag
14.00
B 1903 4
-
Herrer
Senior
Serie 2, P2/3 Efterår • Pulje 3
B1903
Sundby BK 3
B1903
23.
søndag
16.00
B 1903 2
-
Herrer
U17
U17 Drenge 1 (06) Efterår • Pulje 1
B1903
Hellas
B1903
23.
søndag
16.00
B 1903 3
HHT
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (08) Efterår • Pulje 4
B1903
FB 2
B1903
24.
mandag
19.00
B 1903
-
Herrer
M+40
Veteran-LP • Pulje 1
B1903
Skjold
B1903
25.
tirsdag
20.40
B 1903 8
Omklædning 4
-
Herrer
Senior
Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række • Pulje 4
B1903
Bane 1
Hellas 3
Omklædning 1
B1903
Bane 1
26.
onsdag
19.25
B 1903
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (09) efterår • Pulje A
B1903
Bane 1A
Herlufsholm GF
B1903
Bane 1A
26.
onsdag
20.45
B 1903
-
Herrer
M+60
M+60 Efterår - Dommerløs række • Pulje 1
B1903
Bane 1
B93
B1903
Bane 1
27.
torsdag
20.40
B 1903
-
Herrer
M+40
M+40 Efterår - Dommerløs række • Pulje 1
B1903
Bane 1
Fix 2
B1903
Bane 1
29.
lørdag
10.00
B 1903
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (08) efterår • Pulje B
B1903
Bane 2
Sundby Bk.
B1903
Bane 2
29.
lørdag
12.00
B 1903 3
-
Herrer
Senior
Serie 2, P2/3 Efterår • Pulje 2
B1903
Bane 1
CBS Sport 3
B1903
Bane 1
29.
lørdag
14.00
B 1903 2
-
Herrer
U13
U13 Drenge 2 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række • Pulje 1
B1903
Bane 1B
Vestia 2
B1903
Bane 1B
29.
lørdag
14.00
B 1903 3
-
Herrer
U13
U13 Drenge 3 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række • P3A
B1903
Bane 1A
Hellas 3
B1903
Bane 1A
29.
lørdag
15.30
B 1903
-
Kvinder
U16
U16 Piger (07/08) 7:7 Efterår - Dommerløs række • Pulje 1
B1903
Bane 1A
Fix
B1903
Bane 1A
30.
søndag
10.00
B 1903
-
Herrer
U17
U17 Drenge Øst 2 E 2022 (06) • P2
B1903
Skjold
B1903
30.
søndag
12.00
B 1903 6
-
Herrer
Senior
Serie 3, P2/5 Efterår • Pulje 3
B1903
Hvidovre IF 3
B1903
30.
søndag
12.00
B 1903 5
-
Herrer
Senior
Serie 3, P2/5 Efterår • Pulje 4
B1903
Tårnby FF 2
B1903
30.
søndag
14.00
B 1903
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (09) efterår • Pulje A
B1903
Frem
B1903
30.
søndag
16.00
B 1903 8
-
Herrer
Senior
Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række • Pulje 4
B1903
KFUM 4
B1903
30.
søndag
16.00
B 1903
-
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (04) Efterår • Pulje 1
B1903
HIK 3
B1903
November 2022
5.
lørdag
11.00
B 1903
-
Herrer
U15
Træningskamp U15 Drenge Liga 1 • Pulje 1
B1903
Bane 1
Brøndbyernes IF
B1903
Bane 1
13.
søndag
10.00
B 1903
Omklædning 4
-
Herrer
U13
Træningskamp U13 Drenge Liga 1 • Pulje 1
B1903
Bane 1
B93
Omklædning 1
B1903
Bane 1
26.
lørdag
11.00
B 1903
-
Herrer
U15
Træningskamp U15 Drenge Liga 1 • Pulje 1
B1903
Bane 1
Køge BK
B1903
Bane 1
December 2022
3.
lørdag
11.00
B 1903
-
Herrer
U13
Træningskamp U13 Drenge Liga 1 • Pulje 1
B1903
FA 2000
B1903

Baneoversigt

Uge
Dag
UGE 40
03. oktober 2022 - 10. oktober 2022
tirsdag 04. oktober 2022
Kl.
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Mandag
Ma
Tirsdag
Ti
Onsdag
On
Torsdag
To
Fredag
Fr
Lørdag
Søndag
Kl.
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22