Menu

Kampoversigt og banebooking

Nedenfor ses allerede bookede turneringskampe, træningskampe samt andre aktiviteter, som banerne er reserveret til. Kampe i DBU-regi bliver der booket baner til automatisk. (Husk på sætte holdkort til DBU kampe fra U11)

Ønsker du at booke tid til en kamp uden for DBU regi, skriv til denne mail

Man kan ikke booke tider, der er øremærket til træning. Se træningsoversigten under træningsinfo.

Kampoversigt er opdateret: 18.06.18

 

         
         
  Uge 31      
  Fredag 2. august 10.00-11.30 Booket - FCK U17 Bane 1
  Lørdag 3. august 10.00-11.30 Booket - FCK U17 Bane 1
  Lørdag 3. august 10.00-11.30 Booket - FCK U19 Bane 2
  Lørdag 3. august 13.00 U19-1 vs. AB (tr. kamp) Bane 2
  Lørdag 3. august 15.15 U15-1 vs. RB1906 (tr. kamp) Bane 1
  Søndag 4. august 10.00-11.30 Booket - FCK U17 Bane 1
  Søndag 4. august 12.30-15.00 U13 - miniturnering Bane 1
         
  Uge 32      
  Onsdag 7. august 18.45 SV vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 10. august 11.00 2. senior vs. Husum (tr. kamp) Bane 2
  Lørdag 10. august 13.00 U19-1 vs Nykøbing (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 10. august  14.00 1. senior vs. Fredensborg (tr. kamp) Bane 2
  Lørdag 10. august 15.00 U17 vs. ??(tr. kamp) Bane 1
  Søndag 11. august 09.00-12.00 Booket jf. træningsplanen Bane 1
  Søndag 11. august 09.00-12.00 Booket jf. træningsplanen Bane5+6
  Søndag 11. august 12.30-15.00 U13 - miniturnering Bane 1
         
  Uge 33      
  Onsdag 14. august 18.00 U14-1 vs. FA2000 (tr. kamp) Bane 2
  Onsdag 14. august 18.45 M+45 vs. Jægersborg/GVI  Bane 1
  Onsdag 14. august 20.30 11. senior vs. Nørrebro United 7M  Bane 1
  Lørdag 17. august 09.45 U13 vs. ?? (tr. kamp) Bane 1
  Lørdag 17. august 09.45 8M kan bookes Bane 1
  Lørdag 17. august 11.15 U15-2 vs. FA2000  Bane 1
  Lørdag 17. august 13.00 U19-2 vs. KB  Bane 1
  Lørdag 17. august 15.00 3. senior vs. HIK Bane 3
  Lørdag 17. august 15.30 1. senior vs. Rønne Bane 2
  Lørdag 17. august 15.30 U19-1 vs. KFUM Roskilde Bane 1
  Søndag 18. august 09.00-12.00 Booket jf. træningsplanen Bane 1
  Søndag 18. august 09.00-12.00 Booket jf. træningsplanen Bane5+6
  Søndag 18. august 12.30-15.00 U13 - miniturnering Bane 3
  Søndag 18. august 13.30 4. senior vs. FB Bane 1
  Søndag 18. august 15.15 10. senior vs. B1950 Bane 1
  Søndag 18. august 15.30 U15-1 vs. Nørrebro United Bane 2
         
  Uge 34      
  Mandag 19. august 20.15 6. senior vs. Østerbro IF 7M (pokal) Bane 1
  Tirsdag 20. august 19.00 5. senior vs. Heimdal Bane 3
  Tirsdag 20. august 20.15 M+32 7M vs. Vanløse Bane 1
  Onsdag 21. august 18.45 M+60 vs. B93 Bane 1
  Onsdag 21. august 18.45 1. senior vs. Skjold Bane 2
  Onsdag 21. august 19.00 U13M vs. Frem Bane 3
  Onsdag 21. august 20.15 M+32 11M vs. Østerbro IF Bane 1
  Torsdag 22. august 20.15 M+55 vs. AB Bane 1 
  Lørdag 24. august 10.00 U11 dr. 1 vs. Sundby 8M Bane 1
  Lørdag 24. august 10.00 U11 dr. 3 vs. Dragør 8M Bane 1
  Lørdag 24. august 11.30 U12 dr. 2 vs. GVI 8M Bane 1
  Lørdag 24. august 11.30 U12 dr. 3 vs. Frem 8M Bane 1
  Lørdag 24. august 13.00 U12 dr. 1 vs. Brønshøj 8M Bane 1
  Lørdag 24. august 14.30 8. senior vs. Culpa 7M Bane 1
  Søndag 25. august 09.00-10.30 Booket jf. træningsplanen Bane 1
  Søndag 25. august 09.00-12.00 Booket jf. træningsplanen Bane5+6
  Søndag 25. august 11.15 DBU børnestævne - U9 dr. 3, p. 2 Bane 1
  Søndag 25. august 13.15 DBU børnestævne - U9 dr. 3, p. 1 Bane 1
  Søndag 25. august 13.30 U14-1 vs. HUI Bane 2
  Søndag 25. august 15.30 U14-2 vs. Sundby Bane 1
         
  Uge 35      
  Onsdag 28. august 18.30 U15-1 vs. Helsingør (pokal) Bane 2
  Onsdag 28. august 18.30 U13-1 vs. FB (pokal) Bane 1
  Torsdag 29. august 20.15 M+55 vs. Fremad Amager Bane 1
  Lørdag 31. august 09.45 U13-1 vs. Hekla 8M Bane 1
  Lørdag 31. august 10.30 U15-2 7M vs. Vanløse Bane 3
  Lørdag 31. august 11.15 2. senior vs. FC Udfordringen Bane 2
  Lørdag 31. august 11.15 U13 dr. 3 vs. Skovshoved 8M Bane 1
  Lørdag 31. august 11.15 U13 dr. 4 vs. Sundby 8M Bane 1
  Lørdag 31. august 12.45 U12 dr. 3 vs. BK Stefan 8M Bane 1
  Lørdag 31. august 12.45 U11 dr. 2 vs. Fremad Amager Bane 1
  Lørdag 31. august 13.00 U17-2 vs. Fremad Valby Bane 3
  Lørdag 31. august 14.00 6. senior vs. FA 2000 7M Bane 1
  Lørdag 31. august 14.45 9. senior vs. HB 7M Bane 1
  Lørdag 31. august 15.00 1. senior vs. HB Bane 2
  Lørdag 31. august 15.30 U19-1 vs. Køge Bane 1
  Lørdag 31. august 16.15 8. senior vs. KB 8M Bane 3
  Søndag 1. sept. 09.00-10.30 Booket jf. træningsplanen Bane 1
  Søndag 1. sept. 09.00-12.00 Booket jf. træningsplanen Bane 5+6
  Søndag 1. sept. 10.00 U14-3 vs. GVI Bane 3
  Søndag 1. sept. 11.15 DBU børnestævne - U10 dr. 1, p. 1 Bane 1
  Søndag 1. sept. 11.45 10. senior vs. KB Bane 3
  Søndag 1. sept. 13.15 DBU børnestævne - U10 dr. 4, p. 1 Bane 1
  Søndag 1. sept. 13.30 U14-2 vs. Skjold Bane 3
  Søndag 1. sept. 15.15 5. senior vs. B93 Bane 3
  Søndag 1. sept. 15.30 DBU børnestævne - U10 dr. 2, p. 2 Bane 1
         
  Uge 36