Kampoversigt og banebooking
Kampe i DBU-regi skal man ikke booke bane til. Det sker automatisk.
Ønsker man en tid til en træningskamp, så skriv en mail til b1903@b1903.dk. Er der markeret rødt i baneoversigten, så betyder det, at banen er optaget.
Det er ikke muligt at booke tid til en træningskamp i en tid, der er øremærket til træning, med mindre det er i ens egen træningstid. Men træningstid kan godt blive inddraget af klubben til DBU-kampe, såfremt de bliver påsat der af DBU eller der ikke ellers kan findes banetid til afvikling af dem. Se træningsoversigten under "Træningsinfo".
Har man booket en træningskamp til U13 eller ældre, så bliver der booket dommer. Man vil få fremsendt DBU-bekræftelsen på træningskampen med kampnummeret på. Og kampen vil så også være mulig at tilføje til ens kampklar.
Marts 2024
|
|||||||
20.
onsdag
|
Omklædning 1 |
VinterBOLD M+55 • Pulje 1
B1903
Bane 1
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 1
|
|||
22.
fredag
|
|
Træningskamp U14 Drenge Liga 1 • Pulje 1
B1903
|
|
B1903
|
|||
23.
lørdag
|
Omklædning 3 |
Træningskamp Herre Serie 1 • Pulje 1
B1903
Bane 1
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 1
|
|||
23.
lørdag
|
|
VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 • Pulje 1
B1903
Bane 5A
|
|
B1903
Bane 5A
|
|||
23.
lørdag
|
|
VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 • Pulje 1
B1903
Bane 5A
|
|
B1903
Bane 5A
|
|||
23.
lørdag
|
|
VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 • Pulje 1
B1903
Bane 5A
|
|
B1903
Bane 5A
|
|||
23.
lørdag
|
|
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 5
B1903
Bane 5A
|
|
B1903
Bane 5A
|
|||
23.
lørdag
|
Omklædning 6 |
UHT
VinterBOLD U15 Drenge Mester • Pulje 1
B1903
Bane 1
|
Omklædning 1 |
B1903
Bane 1
|
|||
23.
lørdag
|
|
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 5
B1903
Bane 5B
|
|
B1903
Bane 5B
|
|||
23.
lørdag
|
|
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 • Pulje 5
B1903
Bane 5A
|
|
B1903
Bane 5A
|
|||
23.
lørdag
|
|
VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 • Pulje 1
B1903
Bane 5A
|
|
B1903
Bane 5A
|
|||
23.
lørdag
|
Omklædning 4 |
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 3
B1903
Bane 1
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 1
|
|||
23.
lørdag
|
|
VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 • Pulje 1
B1903
Bane 5A
|
|
B1903
Bane 5A
|
|||
23.
lørdag
|
|
VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 • Pulje 1
B1903
Bane 5B
|
|
B1903
Bane 5B
|
|||
23.
lørdag
|
Omklædning 6 |
Træningskamp U19 Drenge M • Pulje 1
B1903
Bane 1
|
Omklædning 1 |
B1903
Bane 1
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 • Pulje 2
B1903
Bane 5A
|
|
B1903
Bane 5A
|
|||
24.
søndag
|
Omklædning 5 |
VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8 • Pulje 4
B1903
Bane 1A
|
Omklædning 1 |
B1903
Bane 1A
|
|||
24.
søndag
|
Omklædning 4 |
VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 • Pulje 8
B1903
Bane 1B
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 1B
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 • Pulje 2
B1903
Bane 5A
|
|
B1903
Bane 5A
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 • Pulje 2
B1903
Bane 5A
|
|
B1903
Bane 5A
|
|||
24.
søndag
|
Omklædning 6 |
VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 • Pulje 7
B1903
Bane 1B
|
Omklædning 1 |
B1903
Bane 1B
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 5
B1903
Bane 5A
|
|
B1903
Bane 5A
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 5
B1903
Bane 5A
|
|
B1903
Bane 5A
|
|||
24.
søndag
|
Omklædning 4 |
VinterBOLD U-16 drenge 1-2 • Pulje 2
B1903
Bane 1
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 1
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 • Pulje 1
B1903
Bane 5A
|
|
B1903
Bane 5A
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 • Pulje 1
B1903
Bane 5B
|
|
B1903
Bane 5B
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 • Pulje 1
B1903
Bane 5B
|
|
B1903
Bane 5B
|
|||
24.
søndag
|
Omklædning 6 |
VinterBOLD U-14 drenge 1-2 • Pulje 2
B1903
Bane 1
|
Omklædning 1 |
B1903
Bane 1
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 • Pulje 4
B1903
Bane 5B
|
|
B1903
Bane 5B
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 • Pulje 4
B1903
Bane 5B
|
|
B1903
Bane 5B
|
|||
24.
søndag
|
|
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 • Pulje 4
B1903
Bane 5A
|
|
B1903
Bane 5A
|
|||
24.
søndag
|
Omklædning 4 |
Træningskamp U16 Drenge Øst • Pulje 1
B1903
Bane 1
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 1
|
|||
31.
søndag
|
Omklædning 6 |
Træningskamp U14 Drenge Liga 1 • Pulje 1
B1903
Bane 1
|
Omklædning 1 |
B1903
Bane 1
|
|||
31.
søndag
|
Omklædning 4 |
Serie 3, P2/5 Forår • P2
B1903
Bane 1
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 1
|
|||
April 2024
|
|||||||
3.
onsdag
|
|
Træningskamp U14 Drenge Liga 1 • Pulje 1
B1903
Bane 1
|
|
B1903
Bane 1
|
|||
4.
torsdag
|
|
Træningskamp M+32 • Pulje 1
B1903
|
|
B1903
|
|||
5.
fredag
|
|
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår • Gul
B1903
Bane 1A
|
|
B1903
Bane 1A
|
|||
5.
fredag
|
|
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår • Orange
B1903
Bane 1B
|
|
B1903
Bane 1B
|
|||
5.
fredag
|
|
Serie 4, P2/9 Forår • P2
B1903
Bane 1
|
|
B1903
Bane 1
|
|||
6.
lørdag
|
|
U17 Drenge 2 (07/08) Forår • P2
B1903
|
|
B1903
|
|||
6.
lørdag
|
Omklædning 6 |
U18 Piger (06/07) Forår 2024 • Pulje 1
B1903
Bane 1
|
Omklædning 4 |
B1903
Bane 1
|
|||
6.
lørdag
|
Omklædning 1 |
U17 Drenge 1 (07/08) Forår • P1
B1903
Bane 1
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 1
|
|||
6.
lørdag
|
Omklædning 6 |
U19 Drenge M (05/06) Forår • Mester
B1903
Bane 1
|
Omklædning 1 |
B1903
Bane 1
|
|||
7.
søndag
|
Omklædning 1 |
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår • Pulje A
B1903
Bane 1
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 1
|
|||
7.
søndag
|
Omklædning 6 |
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår • Pulje A
B1903
Bane 1
|
Omklædning 1 |
B1903
Bane 1
|
|||
7.
søndag
|
Omklædning 4 |
Serie 2, P2/3 Forår • P2
B1903
Bane 1
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 1
|
|||
7.
søndag
|
Omklædning 6 |
Serie 3, P2/5 Forår • P5
B1903
Bane 1
|
Omklædning 1 |
B1903
Bane 1
|
|||
10.
onsdag
|
Omklædning 1 |
U15 Drenge 3 (09) Forår • P3
B1903
Bane 1
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 1
|
|||
10.
onsdag
|
Omklædning 6 |
Herre Senior 4 7:7 Forår • P3
B1903
Bane 1A
|
Omklædning 1 |
B1903
Bane 1A
|
|||
13.
lørdag
|
Omklædning 5 |
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår • Brun
B1903
Bane 1A
|
Omklædning 1 |
B1903
Bane 1A
|
|||
13.
lørdag
|
Omklædning 4 |
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår • Hvid
B1903
Bane 1B
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 1B
|
|||
13.
lørdag
|
Omklædning 4 |
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs • P1
B1903
Bane 1B
|
Omklædning 1 |
B1903
Bane 1B
|
|||
13.
lørdag
|
Omklædning 5 |
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs • P4E
B1903
Bane 1A
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 1A
|
|||
13.
lørdag
|
Omklædning 4 |
Serie 4, P2/9 Forår • P2
B1903
Bane 1
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 1
|
|||
14.
søndag
|
Omklædning 1 |
U14 Drenge M (10) Forår • Mester
B1903
Bane 1
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 1
|
|||
14.
søndag
|
|
U14 Drenge 2 (10) Forår • P2
B1903
|
|
B1903
|
|||
14.
søndag
|
Omklædning 6 |
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 • P1
B1903
Bane 1
|
Omklædning 4 |
B1903
Bane 1
|
|||
14.
søndag
|
Omklædning 1 |
U16 Drenge 1 (08) Forår • P1
B1903
Bane 1
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 1
|
|||
14.
søndag
|
Omklædning 4 |
Serie 3, P2/5 Forår • P2
B1903
Bane 1
|
Omklædning 1 |
B1903
Bane 1
|
|||
16.
tirsdag
|
Omklædning 1 |
Herre Senior 4 7:7 Forår • P1
B1903
Bane 1B
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 1B
|
|||
17.
onsdag
|
Omklædning 5 |
M+60 Forår - Dommerløs række • P1
B1903
Bane 1
|
Omklædning 1 |
B1903
Bane 1
|
|||
17.
onsdag
|
Omklædning 4 |
M+32 1 Forår - Dommerløs række • P1
B1903
Bane 1
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 1
|
|||
18.
torsdag
|
Omklædning 1 |
M+40 Øst 2024 • Pulje 1
B1903
Bane 1
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 1
|
|||
19.
fredag
|
Omklædning 4 |
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs • P4D
B1903
Bane 1B
|
Omklædning 1 |
B1903
Bane 1B
|
|||
19.
fredag
|
Omklædning 1 |
Serie 3, P2/5 Forår • P5
B1903
Bane 1
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 1
|
|||
20.
lørdag
|
Omklædning 3 |
Serie 1, P2 23/24 • Pulje 2
B1903
Bane 2
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 2
|
|||
20.
lørdag
|
Omklædning 6 |
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår • Pulje A
B1903
Bane 2
|
Omklædning 1 |
B1903
Bane 2
|
|||
20.
lørdag
|
Omklædning 6 |
U19 Drenge M (05/06) Forår • Mester
B1903
Bane 1
|
Omklædning 1 |
B1903
Bane 1
|
|||
20.
lørdag
|
Omklædning 4 |
Serie 4, P2/9 Forår • P2
B1903
Bane 3
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 3
|
|||
21.
søndag
|
|
U15 Drenge M (09) Forår • Mester
B1903
Bane 2
|
|
B1903
Bane 2
|
|||
21.
søndag
|
|
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår • Sort
B1903
Bane 1B
|
|
B1903
Bane 1B
|
|||
21.
søndag
|
|
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår • Gul
B1903
Bane 1A
|
|
B1903
Bane 1A
|
|||
21.
søndag
|
|
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 • P2
B1903
Bane 2
|
|
B1903
Bane 2
|
|||
21.
søndag
|
|
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår • Pulje B
B1903
Bane 1
|
|
B1903
Bane 1
|
|||
21.
søndag
|
|
Herre Senior 5 7:7 Forår • P9
B1903
|
|
B1903
|
|||
21.
søndag
|
|
U17 Drenge 1 (07/08) Forår • P1
B1903
Bane 3
|
|
B1903
Bane 3
|
|||
21.
søndag
|
|
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår • Grøn
B1903
Bane 1B
|
|
B1903
Bane 1B
|
|||
21.
søndag
|
|
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår • Orange
B1903
Bane 1A
|
|
B1903
Bane 1A
|
|||
21.
søndag
|
|
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår • Pulje A
B1903
Bane 2
|
|
B1903
Bane 2
|
|||
21.
søndag
|
|
Serie 2, P2/3 Forår • P2
B1903
Bane 1
|
|
B1903
Bane 1
|
|||
24.
onsdag
|
|
M+55 1 Forår - Dommerløs række • P1
B1903
|
|
B1903
|
|||
25.
torsdag
|
|
M+60 Forår - Dommerløs række • P1
B1903
|
|
B1903
|
|||
27.
lørdag
|
Omklædning 1 |
U17 Drenge 2 (07/08) Forår • P2
B1903
Bane 2
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 2
|
|||
27.
lørdag
|
Omklædning 6 |
U18 Piger (06/07) Forår 2024 • Pulje 1
B1903
Bane 1
|
Omklædning 4 |
B1903
Bane 1
|
|||
27.
lørdag
|
Omklædning 1 |
Serie 4, P2/9 Forår • P2
B1903
Bane 2
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 2
|
|||
27.
lørdag
|
|
U17 Drenge 1 (07/08) Forår • P1
B1903
Bane 2
|
|
B1903
Bane 2
|
|||
27.
lørdag
|
Omklædning 1 |
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 • Øst 1
B1903
Bane 1
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 1
|
|||
27.
lørdag
|
|
U19 Drenge M (05/06) Forår • Mester
B1903
|
|
B1903
|
|||
28.
søndag
|
|
U14 Drenge M (10) Forår • Mester
B1903
Bane 2
|
|
B1903
Bane 2
|
|||
28.
søndag
|
|
U14 Drenge 2 (10) Forår • P2
B1903
Bane 3
|
|
B1903
Bane 3
|
|||
28.
søndag
|
|
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs • P1
B1903
Bane 1A
|
|
B1903
Bane 1A
|
|||
28.
søndag
|
|
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs • P4E
B1903
Bane 1B
|
|
B1903
Bane 1B
|
|||
28.
søndag
|
|
U16 Drenge 1 (08) Forår • P1
B1903
Bane 1
|
|
B1903
Bane 1
|
|||
28.
søndag
|
|
Serie 3, P2/5 Forår • P2
B1903
Bane 1
|
|
B1903
Bane 1
|
|||
Maj 2024
|
|||||||
1.
onsdag
|
|
Herre Senior 4 7:7 Forår • P1
B1903
|
|
B1903
|
|||
1.
onsdag
|
|
Herre Senior 4 7:7 Forår • P3
B1903
|
|
B1903
|
|||
1.
onsdag
|
|
M+32 1 Forår - Dommerløs række • P1
B1903
|
|
B1903
|
|||
2.
torsdag
|
|
M+40 Øst 2024 • Pulje 1
B1903
|
|
B1903
|
|||
4.
lørdag
|
Omklædning 4 |
U15 Drenge 3 (09) Forår • P3
B1903
Bane 2
|
Omklædning 1 |
B1903
Bane 2
|
|||
4.
lørdag
|
Omklædning 3 |
Serie 1, P2 23/24 • Pulje 2
B1903
Bane 1
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 1
|
|||
4.
lørdag
|
Omklædning 6 |
Serie 4, P2/9 Forår • P2
B1903
Bane 2
|
Omklædning 1 |
B1903
Bane 2
|
|||
4.
lørdag
|
|
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår • Hvid
B1903
Bane 1B
|
|
B1903
Bane 1B
|
|||
4.
lørdag
|
|
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår • Orange
B1903
Bane 1A
|
|
B1903
Bane 1A
|
|||
4.
lørdag
|
|
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår • Sort
B1903
Bane 1A
|
|
B1903
Bane 1A
|
|||
4.
lørdag
|
|
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår • Grøn
B1903
Bane 1B
|
|
B1903
Bane 1B
|
|||
5.
søndag
|
|
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår • Blå
B1903
Bane 1A-1
|
|
B1903
Bane 1A-1
|
|||
5.
søndag
|
|
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår • Blå
B1903
Bane 5A
|
|
B1903
Bane 5A
|
|||
5.
søndag
|
|
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår • Blå
B1903
Bane 1A-1
|
|
B1903
Bane 1A-1
|
|||
5.
søndag
|
|
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår • Blå
B1903
Bane 5A
|
|
B1903
Bane 5A
|
|||
5.
søndag
|
|
U15 Drenge M (09) Forår • Mester
B1903
Bane 2
|
|
B1903
Bane 2
|
|||
5.
søndag
|
|
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs • P4D
B1903
Bane 1B
|
|
B1903
Bane 1B
|
|||
5.
søndag
|
|
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår • Blå
B1903
Bane 1A-1
|
|
B1903
Bane 1A-1
|
|||
5.
søndag
|
|
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår • Blå
B1903
Bane 5A
|
|
B1903
Bane 5A
|
|||
5.
søndag
|
|
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 • P1
B1903
Bane 1
|
|
B1903
Bane 1
|
|||
5.
søndag
|
|
Herre Senior 5 7:7 Forår • P9
B1903
|
|
B1903
|
|||
5.
søndag
|
|
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår • Rød
B1903
Bane 5A
|
|
B1903
Bane 5A
|
|||
5.
søndag
|
|
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår • Rød
B1903
Bane 5B
|
|
B1903
Bane 5B
|
|||
5.
søndag
|
|
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår • Rød
B1903
Bane 5A
|
|
B1903
Bane 5A
|
|||
5.
søndag
|
|
Serie 2, P2/3 Forår • P2
B1903
Bane 1
|
|
B1903
Bane 1
|
|||
5.
søndag
|
|
Serie 3, P2/5 Forår • P5
B1903
Bane 1
|
|
B1903
Bane 1
|
|||
8.
onsdag
|
|
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår • Grøn
B1903
|
|
B1903
|
|||
8.
onsdag
|
|
M+55 1 Forår - Dommerløs række • P1
B1903
Bane 1
|
|
B1903
Bane 1
|
|||
11.
lørdag
|
Omklædning 3 |
Serie 1, P2 23/24 • Pulje 2
B1903
Bane 1
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 1
|
|||
11.
lørdag
|
Omklædning 4 |
Serie 4, P2/9 Forår • P2
B1903
Bane 3
|
Omklædning 1 |
B1903
Bane 3
|
|||
11.
lørdag
|
|
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs • P1
B1903
Bane 1A
|
|
B1903
Bane 1A
|
|||
11.
lørdag
|
|
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 • Øst 1
B1903
Bane 2
|
|
B1903
Bane 2
|
|||
11.
lørdag
|
|
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår • Gul
B1903
Bane 1B
|
|
B1903
Bane 1B
|
|||
11.
lørdag
|
|
U16 Drenge 1 (08) Forår • P1
B1903
Bane 1
|
|
B1903
Bane 1
|
|||
12.
søndag
|
Omklædning 1 |
U14 Drenge M (10) Forår • Mester
B1903
Bane 1
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 1
|
|||
12.
søndag
|
|
U14 Drenge 2 (10) Forår • P2
B1903
Bane 3
|
|
B1903
Bane 3
|
|||
12.
søndag
|
Omklædning 6 |
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 • P1
B1903
Bane 1
|
Omklædning 4 |
B1903
Bane 1
|
|||
12.
søndag
|
|
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår • Pulje B
B1903
Bane 2
|
|
B1903
Bane 2
|
|||
12.
søndag
|
|
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår • Pulje A
B1903
Bane 1
|
|
B1903
Bane 1
|
|||
12.
søndag
|
|
Serie 3, P2/5 Forår • P2
B1903
Bane 1
|
|
B1903
Bane 1
|
|||
12.
søndag
|
|
Serie 3, P2/5 Forår • P5
B1903
Bane 2
|
|
B1903
Bane 2
|
|||
14.
tirsdag
|
|
Serie 1, P2 23/24 • Pulje 2
B1903
|
|
B1903
|
|||
15.
onsdag
|
|
M+60 Forår - Dommerløs række • P1
B1903
Bane 1
|
|
B1903
Bane 1
|
|||
15.
onsdag
|
|
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår • Pulje A
B1903
Bane 2
|
|
B1903
Bane 2
|
|||
15.
onsdag
|
|
M+32 1 Forår - Dommerløs række • P1
B1903
Bane 1
|
|
B1903
Bane 1
|
|||
16.
torsdag
|
Omklædning 5 |
Herre Senior 4 7:7 Forår • P1
B1903
Bane 1A
|
Omklædning 1 |
B1903
Bane 1A
|
|||
16.
torsdag
|
Omklædning 6 |
Herre Senior 4 7:7 Forår • P3
B1903
Bane 1B
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 1B
|
|||
18.
lørdag
|
|
U17 Drenge 2 (07/08) Forår • P2
B1903
Bane 3
|
|
B1903
Bane 3
|
|||
18.
lørdag
|
|
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår • Hvid
B1903
Bane 1A
|
|
B1903
Bane 1A
|
|||
18.
lørdag
|
|
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår • Orange
B1903
Bane 1B
|
|
B1903
Bane 1B
|
|||
18.
lørdag
|
|
U17 Drenge 1 (07/08) Forår • P1
B1903
Bane 2
|
|
B1903
Bane 2
|
|||
18.
lørdag
|
|
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår • Brun
B1903
Bane 1A
|
|
B1903
Bane 1A
|
|||
18.
lørdag
|
|
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår • Sort
B1903
Bane 1B
|
|
B1903
Bane 1B
|
|||
18.
lørdag
|
Omklædning 6 |
U18 Piger (06/07) Forår 2024 • Pulje 1
B1903
Bane 1
|
Omklædning 4 |
B1903
Bane 1
|
|||
18.
lørdag
|
Omklædning 1 |
U19 Drenge M (05/06) Forår • Mester
B1903
Bane 1
|
Omklædning 2 |
B1903
Bane 1
|